Shfaqur 1–9 nga 18 rezultate

Banesa

𝐒𝐇𝐈𝐓𝐄𝐓 banesa 83.90m² -në Lipjan

I ri
 • 7 months ago
 • Lipjan (Qytet), Lipjan

𝐒𝐇𝐈𝐓𝐄𝐓 banesa 83.90m² -në Lipjan B11/21/SH ➡️ 83.90 m² ➡️ Kati 8 🔹️Dhomë dite 🔹️Kuzhinë 🔹️Dy dhoma gjumi 🔹️Banjo 🔹️Depo 🔹️Ballkon Për më shumë, agjensioni…

Shes
Çmimi në telefon
Banesa

SHITET BANESA 118 M2 Lipjan

I ri
 • 8 months ago
 • Lipjan

Shitet banesa ne Lipjan 118 m2,

Shes
Çmimi në telefon
Banesa

𝐒𝐇𝐈𝐓𝐄𝐓 banesa 85.50 m² – në Lipjan

I ri
 • 7 months ago
 • Lipjan (Qytet), Lipjan

𝐒𝐇𝐈𝐓𝐄𝐓 banesa 85.50 m² – në Lipjan B10/21/SH ➡️ 85.50 m² ➡️ Kati 8 🔹️Dhomë dite 🔹️Kuzhinë 🔹️Dy dhoma gjumi 🔹️Banjo 🔹️Depo 🔹️Ballkon Për më…

Shes
Çmimi në telefon
Aksesor

Ora per meshkuj

I ri
 • 8 months ago
 • Lipjan (Qytet), Lipjan

Ore automatike per meshkuj Resistende ndaj ujit Transport kudo ne Kosov falas Shqiperi Maqedoni edhe Preshev 3 euro per me shum info ne numrin +38345250918…

Shes
40
Të tjera

Shitje Servisim per teknik te bardh

I ri
 • 8 months ago
 • Lipjan (Qytet), Lipjan

Bejm shitjen dhe servisim e teknikes se bardh si: Lavatriqe Enlarse Shporeta Frigorifera Fshesa elektrike Hekura per hekurosje etj. 045685732 045540359

Shes
100
Aksesor

Patika origjinale

I ri
 • 8 months ago
 • Lipjan (Qytet), Lipjan

Patika 100% Origjinale 🔥 Transporti ne 🇽🇰 Falas, 🇦🇱🇲🇰 5€ punojm vetem me porosi

Shes
Çmimi në telefon
Banesa

Shitet banesa ne objektin e Restaurant Berlin

I ri
 • 8 months ago
 • Lipjan

Shitet Banesa Ne Objektin e Restaurant Berlin Banesa 98.6metra Banesa 2dhoma gjumi 1 sallon me kuzhin 1banjo 2 terasa 1 koridor Te interesuarit net na…

Shes
1
Aksesor

trenerka per meshkuj

I ri
 • 8 months ago
 • Lipjan (Qytet), Lipjan

Trenerka per meshkuj material shum cilesor Transport kudo ne Kosov falas Shqiperi Maqedoni dhe Preshev 5 euro per me shum info ne numrin e telefonit…

Shes
25
Banesa

Shitet banesa 89.82 m2

I ri
 • 8 months ago
 • Lipjan

Shitet banesa 89.82 m2 Dy dhoma gjumi Sallon + Kuzhine Ballkon i madh Banjo Banesa gjendet tek objekti Andi group shpk Objekti në ndertim e…

Shes
Çmimi në telefon