Shumë publikime aktive në kategori të ndryshme

Shite n'Lipjan

SHPALLJET E FUNDIT

Rezervar 1000 litra

Rezervar 1000 litra

Rezervart jon paster 1000 litrav me paleta metalit

 • 4 months ago
 • Sllovi, Lipjan
50

Nutribullet

Shitet nutribullet pa perdor me garancion nga top shop

 • 9 months ago
 • Bujan, Lipjan
35

trenerka per meshkuj

Trenerka per meshkuj material shum cilesor Transport kudo ne Kosov falas Shqiperi Maqedoni dhe Preshev…

 • 11 months ago
 • Lipjan (Qytet), Lipjan
25

Patika origjinale

Patika 100% Origjinale 🔥 Transporti ne 🇽🇰 Falas, 🇦🇱🇲🇰 5€ punojm vetem me porosi

 • 11 months ago
 • Lipjan (Qytet), Lipjan
Çmimi në telefon

AUTOTRADER AUTOPARTS

Shesim pjese per vetura me porosi . Na shkruani ne instagram:@autotrader.ks

 • 11 months ago
 • Gadime e Epërme, Lipjan
1

𝐒𝐇𝐈𝐓𝐄𝐓 banesa 83.90m² -në Lipjan

𝐒𝐇𝐈𝐓𝐄𝐓 banesa 83.90m² -në Lipjan B11/21/SH ➡️ 83.90 m² ➡️ Kati 8 🔹️Dhomë dite 🔹️Kuzhinë…

 • 10 months ago
 • Lipjan (Qytet), Lipjan
Çmimi në telefon

KONKURS

K O N K U R S Hotel Roadside kërkon të punësoj: 1 shef kuzhine…

 • 6 months ago
 • Akllap, Lipjan
350

Shitet Golf 6 / 2009

Shitet Golf 6, VITI prodhimit 2009, model team, ne gjendje shume te mire, Km. 250.000,…

 • 11 months ago
 • Lipjan
Çmimi në telefon

Shitet banesa 89.82 m2

Shitet banesa 89.82 m2 Dy dhoma gjumi Sallon + Kuzhine Ballkon i madh Banjo Banesa…

 • 11 months ago
 • Lipjan
Çmimi në telefon

Pastrim i oxhakeve

Bejme pastrimin e oxhakeve ne te gjitha lokacionet ne Lipjan.

 • 3 months ago
 • Lipjan (Qytet), Lipjan
Çmimi në telefon

Dezinfektim Deratizim dhe Dezinsektim

Kryejme sherbime te DDD-se.

 • 3 months ago
 • Lipjan (Qytet), Lipjan
Çmimi në telefon

𝐒𝐇𝐈𝐓𝐄𝐓 banesa 85.50 m² – në Lipjan

𝐒𝐇𝐈𝐓𝐄𝐓 banesa 85.50 m² – në Lipjan B10/21/SH ➡️ 85.50 m² ➡️ Kati 8 🔹️Dhomë…

 • 10 months ago
 • Lipjan (Qytet), Lipjan
Çmimi në telefon

Keni nevojë për fonde për projekte dhe investime?

Ne ofrojmë financim projektesh, financim investimesh dhe shërbime huaje për kompanitë shumëkombëshe dhe pronarët e…

 • 3 months ago
 • Babushi Muhaxherve, Lipjan
500,000

Salloni i Perdeve,Tepihave “Brillant”

 • 11 months ago
 • Lipjan (Qytet), Lipjan
0

Shitet banesa ne objektin e Restaurant Berlin

Shitet Banesa Ne Objektin e Restaurant Berlin Banesa 98.6metra Banesa 2dhoma gjumi 1 sallon me…

 • 11 months ago
 • Lipjan
1

SHITET BANESA 118 M2 Lipjan

Shitet banesa ne Lipjan 118 m2,

 • 11 months ago
 • Lipjan
Çmimi në telefon

Shitet samsung a 50

Shitet a 50 samsung 128 giga ne gjendje te mirë i perdortë

 • 10 months ago
 • Lipjan (Qytet), Lipjan
150

Shitet Banesa Lipjan 113 m2, 128.50 m2,

Kompleksi ‘Vera’ Kati 5 113 m2 Kati 6 128.50 m2 Kati 7 113 m2 Kontakto:…

 • 11 months ago
 • Lipjan
Çmimi në telefon

Shitet Golf 7

Shitet Golf 7 Automatik Dsg 2.0 Disel Viti Prodhimit 2014 1 vjet rks

 • 11 months ago
 • Lipjan
12,000

Ora per meshkuj

Ore automatike per meshkuj Resistende ndaj ujit Transport kudo ne Kosov falas Shqiperi Maqedoni edhe…

 • 11 months ago
 • Lipjan (Qytet), Lipjan
40

Shitje Servisim per teknik te bardh

Bejm shitjen dhe servisim e teknikes se bardh si: Lavatriqe Enlarse Shporeta Frigorifera Fshesa elektrike…

 • 11 months ago
 • Lipjan (Qytet), Lipjan
100
9 ari në Lipjan

9 ari në Lipjan

Shiten 9 Ari Truall në Lipjan afër xhamis rruga për Gllogovc.Trualli është me leje ndertimi…

 • 3 months ago
 • Lipjan (Qytet), Lipjan
Çmimi në telefon

PAKO PËR SHPALLJET MUJORE

FALAS

€0 /FALAS
 • Shpallje Falas
 • Pa pagesë
 • www.LipjaniShet.com

OFERTA MUJORE

€20 /Për muaj
 • Banner 24h
 • Shpallje premium
 • www.LipjaniShet.com

OFERTA GOLD

€35 /Për muaj
 • 5 Banner 24h
 • Shpallje pa limit
 • www.LipjaniShet.com

OFERTA PREMIUM

€60 /Për muaj
 • Banner pa limit 24h
 • Shpallje pa limit
 • Extra Lajm